świeże jedzenie dla psa

Dlaczego świeże jedzenie to najlepsza opcja dla psa?

To nie jakieś tam wymyślone frazesy, że psa można karmić świeżym, zdrowym i ugotowanym z miłością jedzeniem. Czasy, gdy monopol na psią karmę miały wielkie koncerny, a składniki (czasem niewiadomego pochodzenia) użyte do produkcji karmy poddawano procesowi wysokiego przetworzenia, na szczęście powoli się kończą. Świadomość dotycząca odpowiedniego żywienia psów stale rośnie, a co za tym idzie, przyszedł czas na zdrową alternatywę dla tradycyjnych karm.

Świeżo ugotowane jedzenie bez zbóż, ryżu, wzmacniaczy smaku i konserwantów, bazujące wyłącznie na wysokiej jakości mięsie i warzywach od lokalnych dostawców. To nie powinno być nic nadzwyczajnego w diecie Twojego psa! Dlatego właśnie powstało Piesotto.

Psy traktujemy jak członków rodziny i uważamy, że powinny jeść tak dobrze jak my, a nawet lepiej. Odpad mięsny (UPPZ), czyli główny składnik większości dostępnych karm, nigdy nie wylądowałby na naszym talerzu. Kuchnia Piesotto to tak naprawdę manifest przeciwko komercyjnym karmom, w których pochodzenie składników i wysoki proces ich przetworzenia, chowają się pod postacią „granulatu” i konserw w puszkach.

Czy wiesz co kryje się za smakowitymi hasłami na etykietach karm dla psów? Te, które zawierają mięso lub są opisane jako „o smaku danego mięska” oznaczają mniej więcej tyle, że mięso jest. Choć tego skąd pochodzi, jakiego jest rodzaju lub ile dokładnie mamy go składzie już niestety nie wiemy. Oczywiście na rynku jest całe grono dobrej jakości karm, jednak tu bierzemy poprawkę na proporcjonalnie wyższą cenę produktu.

Świeże jedzenie od Piesotto to pewna zawartość najlepszej jakości mięsa co do ostatniego procenta. To także pewność co do pozostałych składników dania. W końcu da się je dostrzec gołym okiem! Całość dostępna jest w przystępnej cenie, z opieką dietetyka i w formie wygodnych dostaw subskrypcyjnych. Bo Twój pies zasługuje, by jeść świeżo, zdrowo i smacznie, dokładnie tak jak Ty.

Świeże jedzenie, które dostarcza odpowiednią porcję witamin, minerałów i mikroelementów nie pozostanie niezauważone dla zdrowia Twojego psa. Lśniąca sierść, przyjemniejszy oddech, więcej energii na co dzień, a w konsekwencji dłuższe życie to tylko kilka z wielu zalet. To co, może ugotujemy dla Twojego psa?

kacmenc

Piesotto, miłośnik zwierząt...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *