Piesotki

Zdrowe smaczki dla psów – poznajcie Piesotki

Codzienne zabawy z PSIjacielem to kolejne nauczone sztuczki i obserwowanie, jak rozwija się Twój pupil. To też kolejne smaczki-nagrody za poprawne wykonanie triku i smaczki-zachęty do dalszego zaangażowania. Przy regularnym korzystaniu z tego typu motywacji do pracy, warto, aby były to zdrowe smakołyki dla psów, które posłużą też brzuszkowi Twojego pupila. Dlatego wymyśliliśmy Piesotki – poznajcie się lepiej.

Piesotki – Zdrowe smakołyki dla psów

Od lat zależy nam na tym, aby do brzuszków naszych piesków trafiało to, co najlepsze. Dlatego w Piesotto dla wszystkich czworonogów gotujemy w prawdziwej kuchni tylko ze świeżych składników – dzięki temu nasze jedzenie jest dobrym rozwiązaniem dla każdego niejadka. Pod czujnym okiem dietetyków zwierzęcych prawdziwi kucharze dobierają naturalne składniki do przysmaków tak, aby były PSIepyszne i odpowiednie dla wszystkich piesków, bez względu na rasę.

Piesotki ciastka dla psa
fot. @zakrecona_mela_i_sonia

Nie inaczej jest z Piesotkami. To ręcznie robione ciasteczka, które zdecydowanie można nazwać zdrową przekąską. Bo jeśli chodzi o skład, Piesotki zawierają jedynie masło, mąkę, dynię, marchew i miód. Twój pupil z pewnością je pokocha.

Zdrowe smaczki dla psów to wybór, który pozwala Ci zadbać o urozmaicenie diety pupila bez obawy o wątpliwe czy nawet szkodliwe składniki. Jeśli nie chcesz już więcej zastanawiać się nad tym, co ląduje w misce Twojego pieska, zaserwuj mu świeżo przygotowane i dostosowane do jego potrzeb Piesotto. A czas oszczędzony na poszukiwaniach karm milej spędzisz, ćwicząc ze swoim czworonogiem. Zamów Piesotto, a Piesotki otrzymasz gratis do zamówienia. 

kacmenc

Piesotto, miłośnik zwierząt...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *